Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć na stronie: Polityka prywatności
wyszukaj w książkach

O Minovum

Co to jest Minovum?

Minovum to platforma edukacyjna zawierająca szkolenia e-learnigowe. Są one przeznaczone zarówno dla tych, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje zawodowe, jak i tych, którzy potrzebują szybkiej i rzetelnej porady w problemach dnia codziennego. Będzie nam bardzo miło, jeżeli zechcecie współtworzyć z nami Minovum, dzieląc się z nami swoimi radami, propozycjami i uwagami pod adresem:

Minovum – znaczenie i patronat

Historia naszej nazwy sięga czasów bardzo odległych, bo aż starożytnego Rzymu. Patronką i muzą niniejszej platformy edukacyjnej stała się Minerwa – rzymska bogini.
Jednak stanowi ona jedynie pierwszą część składową nazwy. Druga to słowo novum, co – wg Słownika wyrazów obcych – oznacza po prostu ‘coś nowego’.
My za „coś nowego” uznaliśmy Minerwę, starożytną boginię, osadzoną w XXI wieku jako patronkę naszych szkoleń e-learningowych, których celem jest ułatwienie Wam nauki w wielu dziedzinach, a której patronowało owo rzymskie bóstwo. Mamy nadzieję, że Minerwa będzie przyświecała Waszemu efektywnemu przyswajaniu wiedzy, a nam w tworzeniu satysfakcjonujących Was szkoleń!

Dlaczego Minovum?

Zdajemy sobie sprawę, że współczesny świat wymaga od człowieka nieustannego rozwoju i dokształcania się. Codziennie również wszyscy stajemy przed najróżniejszymi problemami, na które trudno znaleźć – nawet w Internecie – w pełni wiarygodną i satysfakcjonującą odpowiedź. My jednak staramy się sprostać tym wyzwaniom. Przede wszystkim jesteśmy kompendium wiedzy, ale również platformą, na której można sprawdzić i potwierdzić zdobytą wiedzę. Szkolenia zawodowe, które znajdziecie w naszej ofercie, można zwieńczyć certyfikatem mogącym zaświadczać o Waszych kwalifikacjach na rynku pracy.
Naszym priorytetem jest, by wszelkie informacje przez nas przekazywane były jasne i rzetelne. Jednak przede wszystkim chcemy, aby dobrze Wam się uczyło!

ZAREJESTRUJ SIĘ I KORZYSTAJ Z NASZEJ PLATFORMY

Za pomocą jednego konta kupuj dostęp do szkoleń, śledź postępy w nauce, drukuj certyfikaty oraz zamawiaj literaturę w naszym sklepie on-line. To proste i wygodne.

Masz już konto?